Médiami prebehla správa

Drahí priatelia!
Médiami prebehla správa:
Toto som teraz dostal: ,,Teraz sme dostali overenú spravu, že Vicka vizionárka povedala všetkým, aby sme sa spolu dnes večer o 21:00 (u nás o 22.h.) v našich domovoch spolu spojili v modlitbe. Modlime sa slávnostné tajomstva ruženca Panny Marie, za uzdravenie od korona vírusu a tak pomohli ukončiť tuto pandémiu na celom svete. Pošlite ostatným, aby sa dnes večer čo najviac ľudí modlilo, aby sme prekonali toto zlo, ktoré preniklo celou zemeguľou…“
Táto správa nie je pravdivá. Nie je to iniciatíva vizionárky Vicky ani vizionára Ivana. Je to pozvanie modlitbovej skupiny, ktorú vedie Panna Mária prostredníctvom vizinára Ivana. K modlitbe sa môže pridať každý, kto chce. Správa bola zverejnená včera 29.3.2020.
 
Originálny text: Dragi prijatelji dobra vam vecer! Da, bi ublazili ovo bicevanje kojim smo izloženi sa korona virusom mi clanovi molitvene skupine koju vodi Gospa preko Ivana vidioca odlucili smo da cemo ubuduce moliti svaku vecer Slavna otajstva i lauretanske litanije u 21:00 da Majka Bozija zagovara kod svog Sina Isusa da sto je prije moguce nestane pandemije korona virusa, tko moze i zeli pozivamo ga da nam se pridruži u molitvi u nadi da zajedno mozemo uciniti mnogo za sve one potrebite i ozaloscene u ovim teskim trenucima!
 Preklad:) Drahí priatelia, dobrý večer! Aby sme zmiernili bičovanie, ktorému sme vystavení koronavírusom, rozhodli sme sa my, členovia modlitbovej skupiny, ktorú vedie Panna Mária prostredníctvom vizionára Ivana, modliť sa každý večer o 21.00 slávnostné tajomstvá ruženca a Loretánske litánie. Nech Matka Božia oroduje u svojho Syna Ježiša, aby sa čím skôr zastavila pandémia koronavírusu.
Pozývame všetkých, ktorí chcú a môžu, aby sa pridali k nám. Modlitbou a nádejou, môžeme urobiť veľa pre núdznych a smútiacich v týchto ťažkých chvíľach!

Predchádzajúce

Svedectvo – Mirjana Soldo

Ďalej

Korona vírus (COVID-19) je potvrdený aj v Medžugorí