21. mája sa uskutoční Libanonský medzinárodný kongres o plodoch Medžugoria v arabskom jazyku

Pri príležitosti 40. výročia zjavení Panny Márie a pod záštitou arcibiskupa Alda Cavalliho, apoštolského vizitátora pre farnosť Medžugorie a kardinála Bechare Boutrosa al-Rahija, patriarchu Antiochie a celého Východu, Informatívne centrum MIR Medžugorie a Friends of Mary Queen of Peace z Libanonu organizujú Libanonský medzinárodný kongres o plodoch Medžugoria v arabskom jazyku.

Mottom Libanonského medzinárodného kongresu je „Neboj sa, len ver!“ (Mk 5, 36) a uskutoční sa 21. mája 2022 od 10.00 – 20.00 CET.

Viac informácii ako aj priamy prenos nájdete: www.svetlomariino.sk https://www.youtube.com/channel/UCvI8xzrP8UtYG_FJHBh3oGw

Na kongrese sa nám svojimi katechézami prihovoria patriarcha Antiochie a celého Východu kardinál Bechare Boutros al-Rahi, apoštolský vizitátor pre farnosť Medžugorie arcibiskup Aldo Cavalli, predseda Európskej únie provinciálov páter Miljenko Šteko, medžugorský farár Páter Marinko Šakota, páter Danko Perutina, páter Ljubo Kurtovič, vizionári: Marija Lunettiová, Jakov Čolo, Ivan Dragičevič ako aj množstvo Libanoncov, ktorým Medžugorie zmenilo život.

Predchádzajúce

12.05.2022

Ďalej

13.05.2022